ivana
a ráda bych Vám představila svoji práci, které se naplno věnuji. Byla mi dána možnost vyššího vnímání a cítění se do situací, příběhů, životů a dále využít svého poslání a spolutvořit s Božstvím. Tuto možnost jsem přijala jako své poslání.
Využívám svého vyššího vnímání k ucelení vhledu do příběhů, v kterých mohu nahlédnout až do hloubky toho daného tématu, který řeší klient. Vybrala jsem si možnost lidem otevřít jejich vyšší vnímání, nahlédnout do sebe, do toho co vše se v nich skrývá jako jsou: moudrost, radost, laskavost, hravost, bezpečí, stabilita, láska a hodnota v sebe. Ukazuji lidem jak žít plnohodnotný život, plný naplnění se spoustu splněných přání a možnost využít tvárnosti svého těla. Tělo je tvůrčí a tvoří tak jak myslíme. Je součástí našeho vědomí a umí se nastavit tak jak ho vnímáme, a to tvorby v laskavosti s možností splnění jakéhokoliv přání, jenž s námi souzní.
fotky1

V ČEM TKVÍ MÉ POSLÁNÍ?

Ukázat tu možnost lidem, jak znovu nalézt sebe, svou pravou hodnotu. Objevit sebe a vnímat se s důvěrou a láskou. Mám schopnost otevřít vaše vyšší vnímání tak, aby jste se plně odprostili od skutků iluzi mysli a zůstali plně a nadále otevření svým schopnostem či možnostem, které nám byli dány Božstvím při prvopočátku naší cesty. 

CO VÁM MOHU UMOŽNIT?

Tuto možnost využití svého daru mohu praktikovat na dálku nebo v osobním setkání. To vše Vám mohu umožnit spuštěním harmonizačního proudu Božské energie. 

CO JE HARMONIZAČNÍ PROUD BOŽSKÉ ENERGIE?

Je to harmonizační energie, která je tvůrčí. Tvoří vše nové a vše, co s námi není v souladu, harmonizuje do nového začátku.

co nabizim2

Osobní konzultace - vhled do vaší situace v harmonizačním proudu Božské energie. Uvolnění všeho, co s vámi není v souladu.

Harmonizační sezení v osobním setkání, a to ve skupinách.

Harmonizaci na dálku pro jednotlivce či skupiny. V souladu s vámi a vaší momentální potřebou nebo na dané téma.

Harmonizování domu a pozemků, souznějících s bydlištěm na dálku.

Harmonizace zvířátek na dálku nebo při osobním setkání.

Témata
Tématům se věnuji při osobním setkání, a nebo v Harmonizačním studiu. Nastávající události můžete sledovat na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086146220564
Instagram – https://www.instagram.com/znovunalezeniharmonie/
cena

KONZULTACE ZDARMA

Nabízím 15 minut konzultací zdarma.

Napište dotaz a brzy vše vyřešíme. Těším se až Vás uvidím a uslyším.
Harmonizace BRNO

Harmonizace v Brně ve studiu Jógamatka na ulici Gorkého 44, Brno, kde se budete cítit Jako Doma. Termíny akcí, odkaz níže ⇓

UDÁLOST

 

Harmonizace Kuřim

Zveme Vás dne 21.1.2023 od 14-16 hod do relaxačního studia Blanche, Bezručova 1116, Kuřim. Téma - Vědomý dotyk Božství. Více informací viz odkaz níže ⇓

UDÁLOST

Harmonizace Vsetín

Harmonizace v jógovém studiu jóga s Lídou ve Vsetíně, Svárov 936.

Termín konání je neděle  28.1.2023 od 10-13 hod více informací zde ⇓

https://www.jogaslidou.cz/harmonizace/

UDÁLOST

poukazy
recenze

Ivi, moc ráda bych Ti poděkovala za harmonizaci, „očištění“ dcerky Viki. Do harmonizace byla uplakaná, rozlítostněná, často brečela, protože jí moc chyběla její prababička. Stačila hodina Tvé energie a Viki byla jako vyměněná. Najednou si zpívala a byla z ní veselá holka, ta smutná, utrápená holka byla pryč. Dokázala jsi ji zbavit veškerých „duší“, které na sobě měla. O prababičce už mluví bez slz a říká, vím, že vše babička vidí.

Také jsem se několikrát zúčastnila harmonizačních sezení ve studiu. Nevěděla jsem co od sezení očekávat. Jak vše bude probíhat? Jak se budu před ostatními cítit? Odpověď je úplně jednoduchá – naprosto neuvěřitelně!!! Vnitřně uklidněná, srovnaná, uvědomila jsem si, že spoustu věcí dělám, protože se ohlížím na ostatní, a dělám něco kvůli nim, ale já to chci udělat jinak. Díky, Ivi za Tvoje sezení, díky nimž se učím být šťastnější, jednat tak, jak chci já a ne, jak se ode mě očekává, nechci se už nechat „vydírat“ očekáváním druhým. 

Díky tomu, jaké pocity jsem měla po sezení já, jsem na další sezení vzala i mamku. Nechci psát za ni, ale po sezení se cítila úplně stejně vyrovnaně a skvěle jako já. 

Také jsme měly možnost čerpat proud energie na dálku. 15-20 minut a člověk se cítí jako znovuzrozený.

Nejednou se mi vybavila Tvoje slova, různé příběhy, z kterých člověk čerpá. Najednou si člověk uvědomí, že dokáže vidět a vnímat věci jinak než doposud. Prostě vše se dá zvládnout, hlavu vzhůru a vše dopadne dobře.

Těšíme se na další setkání a moc všechny tři děkujeme 😘 

- Petra Šebelová

Dlouho jsem se trápila s věcmi, které se týkají energií. Měla jsem problém sama se sebou. Bála jsem se být doma, chodit ven. Bála jsem se všech energií okolo sebe, které jsem dokázala slyšet či vidět. Po harmonizaci se cítím nádherně. Je mi krásně, cítím se šťastná. Nebojím se. Proud harmonizační energie je něco krásného. Iva je velmi milá, hodná, ochotná. Má srdce na správném místě. Vždy pomůže, ať máte jakýkoliv problém. Dokázala jsem si díky ní uvědomit hodně věcí. Jsem vděčná za každou chvilku, kterou mi věnovala a poslala mi trošku pozitivní a milé energie. Protože jak říká: „Jak spolu mluvíme, tak už se děje.“ A to je pravda! ❤️

- Kateřina Plesníková

Když jsem řešila zdravotní problémy (a že jich nebylo málo), získala jsem kontakt na Ivu a její služby. Jelikož věřím na sílu bylin, minerálů, přírody a další, řekla jsem si, že to zkusím. Měla jsem pochybnosti, všichni mě od toho odrazovali nebo si mysleli, že jsem padlá na hlavu. V den očištění i já pochybovala, zviklali mě. Ale nakonec, po přijetí božské energie, jsem byla lehčí, čistější, jako znovu zrozená. Ten pocit při napojení je nepopsatelný. Všem doporučuji Ivu! Její energie a vnímání, když se na vás napojí a předá vám kousek své energie, je úžasný. Jsem ráda, že ji znám a vždy, když mám problém, mohu se na ni obrátit. Od té doby, co jsem ji poznala, vše vnímám jinak, ale pořád jsem to já, jen nadhled je jiný.

- Hanka Karbanová

Harmonizační proces, kterého se nám dostává pomocí Boží přítomnosti Ivanky, ve mně vzbuzuje pocit klidu. Tento klid vychází z mého středu, tedy od srdce z mého Božství. Je to možnost jak si prožít sám sebe a nemusí to padat někde z nebe, prostě to je umožněno tam, kde se harmonizace odehrává a po mé žádosti odzkoušeno i na dálku. Božství je všude. Když mu dáš svolení od srdce, vždy si Tě najde a dá Ti prostor ho procítit. Mně osobně harmonizace pomáhá Božství v sobě rozpoznat, ale co je snad větší důležitostí rozpoznat manipulaci mysli, která se snaží Božství zastínit. Jak se říká: „Jen nech věci, ať se dějí a důvěřuj v tvůrčí proces“, ano, je tomu tak. Ovšem je zde poté tlak mysli, která se snaží Božství zastínit. Největším přínosem Harmonizace je pro mě tedy rozpoznání této manipulace…

- Martin Král

Harmonizace domova

Jsem ti, Ivy, velice vděčná. Po 15letém hledání, kdo mi pomůže, jsi to byla ty. Zprvu jsem nechápala, co se děje v mém bytě: hýbaly se věci, padaly, něco mne atakovalo. Myslela jsem, že už to po psychické stránce nedám. A přišla jsi ty. Řekla, co mám v bytě udělat a začala pracovat. Od té doby mám svatý klid. A ještě za jednu věc ti chci poděkovat. Pokaždé, když nevím a tápu, pomůžeš, navedeš, probereš to se mnou. Mám tě moc ráda a děkuji Božství, že mi tě přivedlo do cesty. Jsem za tebe opravdu ráda, Ivy.

- L.

Práce Ivanky mi byla vždy nápomocná. Již jsem podstoupila několik léčení na dálku i očištění našeho domu, obojí vždy moc pomohlo. Od doby čištění prostoru se cítím mnohem klidnější a v bezpečí, navíc už je u nás konečně „klid” a nic nás nestraší. Léčení mě vždy, dá se říct, zachránilo v krizi a uvedlo do klidu. Z Ivanky jde příjemná energie a je velmi laskavá při jednání s klienty. Děkuji, že mi přišla do života. Byl to pro mě dar a tato žena je mi inspirací.

- Michaela Rolná

Každému z nás se občas stane, že se necítí dobře, potřebuje povzbudit, najít útěchu, sebejistotu, ztracený směr. A pro tyhle případy je tu Iva. Pomáhá hledat a hlavně najít harmonii v sobě.

- Monika Pečarová

Harmonizace domova

Starý rodinný dům po Němcích. Bydlím v něm něco málo přes 72 let. Mám  ráda  jeho praskající parkety, omšelou fasádu… Někdy  praskání připomínalo kroky. Když mě to rozčilovalo, zanadávala jsem a bylo po praskání. Občas se mi přemisťovaly věci nebo dokonce zmizely. Jako natvrdo vařené vejce, které mi hoplo za kredenc. Nenašli jsem ho ani za půl roku při malování. Jako matka tří dětí se smyslem pro legrácky jsem to přecházela. Děti odrostly, v domě zůstala dcera. Rodina se jí rozrostla o tři dcery. Starší dvojčata špatně spávala, jeden čas nechtěla ani jedna spát ve své posteli. Za nějaký čas z nich vylezlo, že jim k postýlkám chodí nějací lidé a že se bojí. Jejich mladší sestřička se do jednoho tajného rozhovoru o nevítaných návštěvnících zapojila s tím, že i ji navštěvuje postava, ale že ona ji vynadá a pošle pryč a ta zmizí. Noční přemísťování z postýlek a různé strachy přes den vyburcovaly matku k jednání. Poprosila paní Starou o pomoc. Ta se zděsila. K takovém strašidelnému domu plného zla by se ani nepřiblížila. Měli jsme hledat nějaké kovové věci a odstranit je. Byly na půdě na trámu a byly to jasné svory na upínání rukou. Podotýkám, že jsem kolem nich chodila roky a nijak jsem je nevnímala. Po vyčištění domu jsem teprve začala pátrat, po jejich významu. Zjistila jsem, že v našem domě byli mučeni a týráni za války lidé.  Jejich duše navštěvovaly vnímavé duše živých a těm, co je ignorovaly alespoň tropily nepřístojnosti. Vnučky díky paní Staré konečně začaly v noci spát, přestaly hledat rodičovskou náruč. Jen ta vnímavější má problémy s psychikou. Nejdříve slyšela hlasy, které ji nabádaly, aby někomu ublížila. Hlasy přestaly, ale pocit stísněnosti a neklidu má stále.Kdybychom dříve reagovali na dětské stížnosti, dříve nechali dům vyčistit, nemuselo dojít k těmto koncům.

Harmonické prostředí je stejně důležité jako krásný vztah plný lásky a porozumění. Hledejme ho nejen v sobě, ale všude kolem nás a nejvíc v klidné všeobjímající náruči přírody. Souznění člověka s přírodou a celým vesmírem je tím nejpřirozenějším léčitelem duší i těl.

- L. Poláková

Harmonizace domova

Po spoustu měsících se konečně cítím doma. Opravdu doma. V mém domě byla tak hustá energie, že mě dokázala rozplakat. Nemohla jsem spát, často jsem se nerada vracela domů. V domě jsem zažila hodně strachu. V domě byly různé energie, které nebyly vůbec hezké. Po harmonizaci díky Ivance se cítím krásně. Je krásné jen tak doma být a tvořit si v božské energii to svoje, krásné. Pokaždé, když se vrátím domů všechny strachy ze mě odejdou. Nic mě tu netrápí. Taky vidím změnu na tatínkovi a jeho sestře. Jsou šťastnější, nikdo se doma nehádá. Je tu zábava. Je to krásný pocit. 🙏 Po harmonizaci domu, když jsme ukončili konzultaci jsem si jen tak lehla do trávy a koukala na kvetoucí stromy, jen tak jsem byla. Cítila jsem lásku a štěstí.
Také tatínek v noci špatně spal, po harmonizaci domu se nebudí a spí celou noc, za to jsem velmi vděčná, protože vím, že ho jeho práce vyčerpává a potřebuje si v noci pořádně odpočinou. Vím, že jeho stres a obavy se v proudu harmonizační energie taky rozpouštějí. Vidím krásnou změnu.
Moc děkuji Ivance za tuto možnost a vždy za krásná slova podpory a všechny rady. Ať už je to harmonizace domu nebo má harmonizace (nevím jak vždy se mi svět obrátí v to nejlepší, co může být). Vidím jen to krásné. Děkuji, že můžu klidně spát a spokojeně žít ❤️

- Kateřina Plesníková

kontakt
znovunalezení harmonie