Reference

"Za Ivankou jsem přišla v době, kdy jsem delší dobu byla v obrovském napětí, se kterým se mi nedařilo nic dělat a ani jsem netušila odkud pramení. Napětí bylo na psychické i fyzické rovině, byly to opravdu velmi nepříjemné stavy. Ivanka navnímala a uvolnila emoční zátěže z minulosti, které se mi díky současným rozhodnutím zaktivovaly a hned po harmonizaci jsem cítila opravdu velikou úlevu, napětí z těla bylo už druhý den pryč, bylo to pro mě jako zázrak. K tomu veliké pochopení toho, proč a jak jsem se v určitých situacích cítila. Po harmonizaci se hodně zjemnilo a rozšířilo vnímání pocitů v těle, jako by se zvýšila citlivost, je to velmi příjemný pocit:). Ivi moc děkuji za tento "Zázrak" jinak to nazvat opravdu nejde :)."
Gabriela
"Když jsem navštívila Ivanku, měla jsem v sobě hodně věcí, které mě velice tížily a trápily. Už jsem dlouho cítila, že chci změnu, ale nevěděla jsem, jak to udělat. Ivanka mi na krásné, uvolňující, obohacující a i velice emoční harmonizační procházce v přírodě ukázala nenápadně směr a zodpověděla spousty otázek, které mě tížily. Ivanku doporučuji kudy chodím."
Michaela
"Krásný den všem, ráda se podělím o prožitky z harmonizace v přírodě, kterou jsem si opravdu přála. S Ivčou jsme se prošly opravdu krásnou přírodou, pro mě vždy kouzelnou, byly jsme a jsme její součástí. Během celé procházky probíhala také samotná harmonizace. Dělaly jsme i zastávky na dotykovou terapii tak, jak zrovna bylo potřeba a podle toho jaké téma se zrovna vynořilo. To, co jsem si přijela za Ivčou zpracovat si nechám pro sebe, každopádně teď když se znovu nacítím na ty chvíle .. cítím lehkost, volnost a klid😊 Moc moc děkuji, mám v blízkosti člověka, který dokáže naslouchat, rozumí mi i bez vysvětlování a má obrovský nadhled, řekla bych i dalekohled (😅) Moc děkuji Ivi za Tvoje dary. 🌹"
Alča
"Ráda bych se podělila o svůj příběh. S přítelem jsme se snažili o miminko. Dlouho nám to nešlo. Navštívili jsme odborného lékaře kde jsme oba podstoupili různá vyšetření. Lékař vyhodnotil situaci že se mě netvoří vajíčka dostala jsem hormony na vytváření vajíček. Po píchání těchto hormonů do břicha a dalšího vyšetření. Mě doktor sdělil že už nikdy nebudu mít svoje vlastní dítě. Že už mě připadá v úvahu jen dárcovství jiného vajíčka. Dlouho jsem se s tím nemohla srovnat. Po té jsem navštívila Ivu kde jsem podstoupila přepis Limbického otisku. Mezi tím jsme spolu s Ivou mluvili o tom co mě vadí a trápí. Od ní jsem odcházela v pohodě a v klidu. A světě div se. Do měsíce jsem otěhotněla přirozenou cestou. Jde to a moc ze srdce děkuji Ivy"
Lucie
"Při posledním setkání s Ivankou jsem měla možnost zažít dotekovou terapii, přepis Limbického otisku. Přišla jsem, abych zharmonizovala tělo v době mého těhotenství - už při terapii jsem pociťovala velký příval energie, zbavení obav a strachů, které mě tížily. Ivanku jsem dále požádala, zda by se nacítila na miminko ohledně výběru jména, jelikož jsme se s manželem nedokázali shodnou 😁 miminko s Ivankou začalo komunikovat a sdělilo si své jméno, které by chtělo, aby jej v tomto životě provázelo - s manželem jsme jméno ihned přijali 🙏❤️ za Ivanku jsem neskutečně vděčná a všem přeji, aby měli možnost se s jejím darem setkat ✨ Zuzana"
Zuzana
"Zdravím všechny 🙂. Několikrát mě přepadlo různé trápení. Komunikovala jsem s Ivankou, která mi vždy pomohla. Ale naposledy jsem měla to štěstí a potkaly jsme se osobně. Úžasný člověk❤ . Doteková terapie byla úžasná. Našla jsem porozumění, sílu, uklidnění, ujištění. Děkuji Monika❤🙂"
Monika
"Dotyková terapie: Je to síla, kterou člověk může cítit přímo na svém těle a okamžitě se děje. Můžete také sami na sobě pozorovat, kde cítíte napětí a společně pak odhalit to, co za tím vším je a proč. Co jste nechtěli slyšet a co jste nechtěli vidět. Energie je posílána a soustředěna do konkrétního místa, není rozptýlená jen v prostoru, ze kterého si sami berete co potřebujete. Navíc je moc příjemné to, když se vás někdo s láskou a péči jemně dotýká a vy jediné, co máte dělat, je ležet zachumlaní v dece. To já můžu 😀 Je to pro mě i taková alternativa masáže. Co se týká individuálního sezení, velký benefit vidím v tom, že druhému věnuješ veškerou svou pozornost a péči. Skupinové terapie mají ovšem také svoje kouzlo. Děkuji za tu možnost Tobě a že jsem si toto sezení umožnila i Sobě 😊"
Alča Michalíková
"Ahoj jmenuji se Veronika a chtěla bych napsat pár vět.. Jednou večer mě chytla hlava tak moc, že ani prášky nezabraly ,tak jsem zavolala kamarádce Ivě, jestli by my nepomohla. Iva hned ochotně přišla a dotekovou terapii mi pomohla tak ,že jsem po chvilce byla jak znovunarozena a mohla jsem se vznášet v oblacích, měla jsem najednou tolik energie na ostatní věci. Ještě jednou mockrát děkuji"
Veronika
"Slovem nejde vyjádřit, to se musí zažít, prožít.. Díky Ivince, její energii se každý kdo chce, může najít, uchopit, pochopit, uzdravit. Musím vypíchnout i její úžasné esence-olejicky, které jsou součástí jejích harmonizací, mohu vřele doporučit. Ivinko děkuji, že mám tu čest.. i Lidunce ❤😘 velký vděk za tohle vedení.. jsi Boží 🙏🫶🙌 "
Jana Zbranková
"Děkuji Ivce za velkou pomoc při řešení mých zdravotních problémů. Obrátila jsem se na ni, když mi bylo hodně zle a po jejích harmonizacích na dálku se začalo všechno měnit. Její energie, kterou nám posílá, je doslova zázračná a její slova mě vždycky postaví na nohy. Dokonce se mi od Ivči jednou dostalo okamžité pomoci na dálku, když jsem měla akutní potíže. Napsala jsem jí o pomoc a ona najednou za chvíli píše “Už je to dobrý?” A já “Cože?” Ono to bylo fakt dobrý a nemoc byla pryč a už se znovu neobjevila. Zároveň bych chtěla poděkovat za všechny harmonizace manželovým rodičům při jejich zdravotních problémech a nebyly to zrovna žádné banality. Jsem si jistá, že taťkovi zachránila život. Jsem opravdu ze srdce vděčná, že Ivku máme nablízku a všem vřele doporučuji.."
Věrka Stará
"Ivanka pomohla nejen mě - díky tomu jsem na ni přišla a dostala na ni kontakt od kamarádky. Nevěděla jsem, co od toho čekat, ale věděla jsem, že pomohla mnoha lidem a že se jí můžu svěřit. Trpěla jsem úzkostmi, denně sevřený žaludek, strach a pocit hrůzy. Po harmonizaci se první den nic nedělo, naopak jsem byla více neklidná - další dva dny na to se vše uvolnilo a zmizlo. Moc děkuji za pomoc a za harmonizaci. Když mě sem tam potká nesnáz - vím, že můžu Ivance zavolat a že mi pomůže situaci zvládnout. Taky bych jí velmi chtěla poděkovat za to, že nám pomohla, když se nám otrávili tři pejsci a doktoři jim nedali šanci na přežití. Okamžitě jsem volala Ivance a poslala jim sílu a energii. Mně je jedno, co si o tom kdo myslí - všichni psi přežili a jsou dnes zdraví. Věřím v Boha a věřím, že někteří lidé mají dar léčit a pomáhat druhým. A jedním z nich je Ivanka."
Sabi Klimešová
"Každému z nás se občas stane, že se necítí dobře, potřebuje povzbudit, najít útěchu, sebejistotu, ztracený směr. A pro tyhle případy je tu Iva. Pomáhá hledat a hlavně najít harmonii v sobě."
Monika Pečarová
"Ivi, moc ráda bych Ti poděkovala za harmonizaci, „očištění“ dcerky Viki. Do harmonizace byla uplakaná, rozlítostněná, často brečela, protože jí moc chyběla její prababička. Stačila hodina Tvé energie a Viki byla jako vyměněná. Najednou si zpívala a byla z ní veselá holka, ta smutná, utrápená holka byla pryč. Dokázala jsi ji zbavit veškerých „duší“, které na sobě měla. O prababičce už mluví bez slz a říká, vím, že vše babička vidí. Také jsem se několikrát zúčastnila harmonizačních sezení ve studiu. Nevěděla jsem co od sezení očekávat. Jak vše bude probíhat? Jak se budu před ostatními cítit? Odpověď je úplně jednoduchá – naprosto neuvěřitelně!!! Vnitřně uklidněná, srovnaná, uvědomila jsem si, že spoustu věcí dělám, protože se ohlížím na ostatní, a dělám něco kvůli nim, ale já to chci udělat jinak. Díky, Ivi za Tvoje sezení, díky nimž se učím být šťastnější, jednat tak, jak chci já a ne, jak se ode mě očekává, nechci se už nechat „vydírat“ očekáváním druhým. Díky tomu, jaké pocity jsem měla po sezení já, jsem na další sezení vzala i mamku. Nechci psát za ni, ale po sezení se cítila úplně stejně vyrovnaně a skvěle jako já. Také jsme měly možnost čerpat proud energie na dálku. 15-20 minut a člověk se cítí jako znovuzrozený. Nejednou se mi vybavila Tvoje slova, různé příběhy, z kterých člověk čerpá. Najednou si člověk uvědomí, že dokáže vidět a vnímat věci jinak než doposud. Prostě vše se dá zvládnout, hlavu vzhůru a vše dopadne dobře. Těšíme se na další setkání a moc všechny tři děkujeme 😘 "
Petra Šebelová
"Dlouho jsem se trápila s věcmi, které se týkají energií. Měla jsem problém sama se sebou. Bála jsem se být doma, chodit ven. Bála jsem se všech energií okolo sebe, které jsem dokázala slyšet či vidět. Po harmonizaci se cítím nádherně. Je mi krásně, cítím se šťastná. Nebojím se. Proud harmonizační energie je něco krásného. Iva je velmi milá, hodná, ochotná. Má srdce na správném místě. Vždy pomůže, ať máte jakýkoliv problém. Dokázala jsem si díky ní uvědomit hodně věcí. Jsem vděčná za každou chvilku, kterou mi věnovala a poslala mi trošku pozitivní a milé energie. Protože jak říká: „Jak spolu mluvíme, tak už se děje.“ A to je pravda! ❤️ "
Kateřina Plesníková
"Když jsem řešila zdravotní problémy (a že jich nebylo málo), získala jsem kontakt na Ivu a její služby. Jelikož věřím na sílu bylin, minerálů, přírody a další, řekla jsem si, že to zkusím. Měla jsem pochybnosti, všichni mě od toho odrazovali nebo si mysleli, že jsem padlá na hlavu. V den očištění i já pochybovala, zviklali mě. Ale nakonec, po přijetí božské energie, jsem byla lehčí, čistější, jako znovu zrozená. Ten pocit při napojení je nepopsatelný. Všem doporučuji Ivu! Její energie a vnímání, když se na vás napojí a předá vám kousek své energie, je úžasný. Jsem ráda, že ji znám a vždy, když mám problém, mohu se na ni obrátit. Od té doby, co jsem ji poznala, vše vnímám jinak, ale pořád jsem to já, jen nadhled je jiný."
Hanka Karbanová
"Harmonizační proces, kterého se nám dostává pomocí Boží přítomnosti Ivanky, ve mně vzbuzuje pocit klidu. Tento klid vychází z mého středu, tedy od srdce z mého Božství. Je to možnost jak si prožít sám sebe a nemusí to padat někde z nebe, prostě to je umožněno tam, kde se harmonizace odehrává a po mé žádosti odzkoušeno i na dálku. Božství je všude. Když mu dáš svolení od srdce, vždy si Tě najde a dá Ti prostor ho procítit. Mně osobně harmonizace pomáhá Božství v sobě rozpoznat, ale co je snad větší důležitostí rozpoznat manipulaci mysli, která se snaží Božství zastínit. Jak se říká: „Jen nech věci, ať se dějí a důvěřuj v tvůrčí proces“, ano, je tomu tak. Ovšem je zde poté tlak mysli, která se snaží Božství zastínit. Největším přínosem Harmonizace je pro mě tedy rozpoznání této manipulace…"
Martin Král
"Po první harmonizaci s Ivankou jsem zažila stav o kterém jsem vždy jen četla, stav čisté radosti, blaženosti z pouhého bytí, stav bytí v přítomnosti, kdy mysl mlčí, nesnaží se do všeho kecat 🙂, byly to úžasné tři dny, než se mysl vrátila a začala zase vše komentovat 😃. Je to však nyní jiné, mnohem lépe si uvědomuji souvislosti, mnohem víc si uvědomuji zásahy mysli do mé reality, do mého prožívání a mnohem snadněji se navracím do stavu důvěry a klidu. Jsem klidnější, více pozoruji. Každá harmonizace je pro mě návrat do stavu klidu a harmonie. Děkuji Božství, že jsem Ivanku potkala 🙂."
Gabriela Bambuchová
"Mám za sebou mnoho let terapií a koučingu. Nikdy se mi ovšem nestalo to, co po jedné privátní harmonizaci s Ivuškou. Spadlo ze mne snad 100 emočních kil. Pocítila jsem božský klid a mysl se zastavila. Vracím se k jednoduchosti, přirozenosti a podstatě. Stále jsem na cestě a jsem vděčná, že je Ivuška nablízku se svojí schopností čistě, jemně a jasně ukazovat cestu. Propojovat mne se mnou samotnou. S Božstvím. Děkuji ze ❤️"
Lenča Neveselá
"Jsem vděčná, že jsem Ivanku poznala. Její vhledy mi moc pomáhají a nasměrovávají mě k žití v souladu s radostí, láskou a v harmonii ☀️"
Marci Vinklárková
"Moje první setkání s Ivančinou harmonizací, byla harmonizace na dálku. Účinky předčily všechna očekávání, vnímala jsem, že hodně starých vzorců a přesvědčení najednou zmizela, cítila jsem radost, lehkost. Během pár dnů jsem dodělala spoustu věcí, které jsem dlouhé měsíce odkládala, byla to neuvěřitelná energie a radost z tvoření. Přestala jsem se trestat za to, že nejsem dost dobrá, že nezvládám věci, jak bych si představovala🤭 Ivanka mi také harmonizovala prostor jógového studia, kde jsem dříve vnímala tíhu, ta zmizela jako mávnutím kouzelného proutku, vnímám nyní prostor lehčí, lépe se mi v něm cvičí, vnímají to i mé klientky. Všechny účinky harmonizací mě nadchly🌞Ivanka udělala harmonizaci i pro mé klienty. Už několik a neustále pokračujeme dál🥰Harmonizace jsou vždy moc příjemné, je mi lehce, mám neustálý úsměv na tváři a cítím vděčnost, že se díky harmonizacím mění kolektivní myšlení tady ve městě a plní přání mým přátelům. Mám z toho velkou radost a moc mne baví to pozorovat🙏 Těším se na každé další setkání❣️"
Liduš Zajícová