S radostí Vás zvu na další harmonizační setkání na téma:

 

    MÉ TĚLO JE DAR…

…MÁ SVOJI ŘEČ… 

…NAUČ SE JÍ ROZUMĚT     

 
PÉČE O TĚLO
 

TERMÍN

SOBOTA  20. dubna 2024 13:00 – 16:00 hod
JOGA S LÍDOU, Svárov 936, 755 01 Vsetí
SOBOTA 27. dubna 2024 14:00 – 17:00 hod
MASÁŽE ZASTÁVKA, 1. máje 71, 664 84 Zastávka 
(parkování je možné ve dvoře areálu Vesma)
Víte, co je to ten nejcennější dar, který jste kdy dostali?
Ano, je to váš život A vaše tělo.
 Málokdo si uvědomí, že naše tělo není jen stroj, který nás dostává z bodu A do bodu B, ale je to náš nejbližší společník na celý život.
A jak se o něj staráme, odráží se ve všem, co děláme.

NAŠE TĚLO JE MISTROVSKÉ DÍLO

Dokáže nám říct, kdy potřebuje odpočinek, více pohybu, nebo kdy je čas zpomalit. Ale žijeme v době, kdy všechno musí být rychlé, efektivní a produktivní. Často zapomínáme poslouchat, co nám naše tělo říká. A to je chyba.

INSTINKT TĚLA

Vraťme se k přirozenosti. Naše tělo má instinkty, které jsou zde od pradávna. Je důležité jim naslouchat. Máte pocit, že potřebujete přestávku? Udělejte si ji. Pociťujete nutkání se pohnout, běhat, tancovat? Nepodceňujte to. Pohyb je klíčem k dobře fungujícímu tělu i mysli.

SPÁNEK A ODPOČINEK

Důležitost spánku nemůže být přeceněna. V noci se naše tělo regeneruje, opravuje. Nedostatek spánku může mít vážné následky nejen pro naše fyzické, ale i psychické zdraví. Najděte si svůj spánkový rytmus a snažte se ho dodržovat.

NÁVRAT K PŘIROZENÝM INSTINKTŮM

V dnešním světě plném technologií a rychlého životního stylu je snadné zapomenout na to, co je pro naše tělo přirozené. Ale není nikdy pozdě se vrátit. Začněte malými kroky. Poslouchejte své tělo. Dávejte mu, co potřebuje, ať už jde o pohyb, spánek, nebo odpočinek.

Pamatujte, péče o tělo není sobecká.

Je to základ pro šťastný a vyrovnaný život.

Jaký krok uděláte dnes, abyste se o své tělo postarali lépe?

 

✨ Vaše tělo je dar.

Mluví svojí vlastní řečí.

Naučte se ji poslouchat. ✨

Jak probíhá harmonizační setkání – přepis limbického otisku.

Vždy se sejde skupinka lidí, která řeší podobná témata. Tím je pro nás jednodušší pochopit, co se nám děje a poté to opustit a propustit ze svého těla, tak aby nám bylo dobře. Ke skupinkovým setkání proudí velká podpora. Skupinka se navzájem podpoří. Pomůžeme si vzájemně v sobě navýšit vibrace a společně propustit bolístky, nepochopení, strachy, omezení….

Po přivítání si toto téma rozebereme a najdeme odpověď na to, co se v nás odehrává a co nás omezuje. Ve stavu příjemné relaxace uvolníme a přepíšeme to, co nás omezuje.  Sjednotíme a doplníme svoji energii. Propojíme se plně se svým tělem a přijmeme ho. Každému zvlášť se věnuji osobním dotykem přes oblečení, který je velmi příjemný a účinný k propuštění toho, co nás na naší cestě omezuje. V propojení harmonizace a dotyku získáte možnost opustit vše, co vás omezuje. Působí do hloubky, až do prvopočátku naší cesty.

Harmonizační proces se spouští Vaším přihlášením u mne a zaplacením zálohy nebo celé částky, začíná přípravná fáze na dané téma harmonizace – regulace programů a všeho co Vás omezuje, ovlivňuje. V této fázi si můžete umožnit nahlédnout na vše co vám nedělá dobře. Najít směr toho proč se vám dějí omezení ve vašem životě. V čem si nevěříte a všechny procesy manipulace ať uměle vytvořené nebo odkoukané vzorce z rodiny apod.

V druhé fází při harmonizaci  půjdeme do hloubky. V harmonizačním procesu si umožníte zažit sebe, bez jakéhokoliv omezení manipulačních procesů mysli. Plně se ukotvíte ve svém těle na této krásné zemi. Můžete zde odložit vše co Vás negativně ovlivňuje. Přijmout vše co je zde pro Vás připraveno. Vše je o Vás. Na mimosmyslové úrovni, jste schopni odložit a přijmout mnohé.
 
Po harmonizaci nastává období, které je také velmi silně podpořeno. Záleží na každém, jak nechá energii působit na svůj nový proces po harmonizaci.
Skupinová harmonizace má své kouzlo v tom, že bytosti, které si zavolá toto téma je i nějakým způsobem spojuje. Navzájem si mohou být oporou. Pojďte objevit svoji moudrost a umožnit si poznat svoji skutečnou sílu. Prohloubit své dary a tvořivost.
Skupinová spolutvorba má velkou podporu Z Božství. Vše proudí v harmonii, bez omezení myšlenkových schémat a omezení. Symbióza a porozumění, tvorba v radosti v tomto novém období.
 
Doporučuji nenechávat přihlášení na harmonizaci na poslední chvíli. Můžete se zúčastnit již přípravné fáze před harmonizací, která je velkou podporou pro vlastní harmonizaci. 
 

Posledních 30 minut tříhodinové harmonizace bude prostor pro Vaše osobní dotazy a konzultace. Ptát se můžete i během harmonizačního procesu.

Můžete si přát hojnost i pro své děti.

Vážím si Vaší energie i mé. A proto jsem zvolila formu úhrady harmonizace předem. Aby bylo vše v energetické rovnováze. Kdyby došlo k tomu, že se v daný termín nemůžete sezení účastnit, můžete využít harmonizační propojení na dálku. Harmonizace tak proběhne, jako byste byli na místě.
 

Děkuji za pochopení a respekt k mé práci, životní energii i darům.

Energie výměnou: 1 300,- Kč
 
Přihlášku prosím zasílejte formou SMS nebo na email ivana@znovunalezeni-harmonie.cz

Těším se na společné setkání a spolutvorbu nového začátku.
Iva.