Srdečně Vás zvu na harmonizační setkání na téma:

 

    MÉ TĚLO JE DAR…

…MÁ SVOJI ŘEČ… 

…NAUČ SE JÍ ROZUMĚT     

 
PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU
 

TERMÍN

SOBOTA 27. ledna 2024 17:00 – 20:00 hod
JOGA S LÍDOU, Svárov 936, 755 01 Vsetín
SOBOTA 13. ledna 2024 14:00 – 17:00 hod
MASÁŽE ZASTÁVKA, 1. máje 71, 664 84 Zastávka 
(parkování je možné ve dvoře areálu Vesma)

Naše tělo je dar, který se po celý náš život rozvíjí a který nás učí poznávat sama sebe.

Učí nás být v přitomnosti, tady a teď.

Důležitou součástí naší cesty je jeho přijetí ve všech fázích našeho života.

Každé naše vnitřní rozpoložení se odráží na našem těle.

Tak jak se v určitou chvíli vnímáme, tak nás vnímá i naše tělo. A podle toho tvoří, tělo je součástí našeho myšlení.

Jeho podstatou jsou naše myšlenky a naše rozpoložení, ve kterém se zrovna nacházíme. Je naší navigací i vzpomínkou na vše co jsme na naší životní cestě zažili. Je naší celoživotní knihou vzpomínek. Vše je pečlivě zapsáno a uloženo ve vašem těle. Každá chvíle našeho života.

 Chcete zažít znovuzrození?

Chcete se naučit v sobě číst? Udělat si v sobě pořádek? Zažít nový začátek ?

Vzít vlastní zodpovědnost za své tělo a za sebe?

Přijmout ho?

Víte co by vaše tělo chtělo?

Pojďte se znovu naučit číst ve svém těle…

Pojďte přepsat a uvolnit to, co vaše tělo omezuje…

Udělat si v sobě pořádek..

PojĎte zažít tu změnu…

Pojďte změnit to, co se ve vás odehrává – smutek, stárnutí, zlobu, nepochopení, nelásku, vyhoření a jiné vlastnosti, které jste svému tělu připsali…

Chcete to všechno už nežít ? Chcete konečně žít sebe a své pravé vlastnosti? Užít si život takový jaký doopravdy je? Přepsat v sobě staré vzorce a přesvědčení?

Pojďte v sobě rozpoznat řeč svého těla a plně se v něm ukotvit.

Pojďte poznat svoje vzpomínky a témata, ze kterých čerpáte po celý váš život.

Pojďte podpořit rozvoj vašeho rodu, změnit jeho příběh, poznat sebe v přítomnosti tady a teď.

Eterem proudí velká podpora právě v tomto období, období proměny a obnovy  energie naší země.

Pojďte podpořit její vývoj. Každý z nás je jedinečný a důležitý pro celek.

Pojďte sjednocením sebe sama podpořit znovuzrození této krásné planety.

Jak probíhá harmonizační setkání – přepis limbického otisku.

Vždy se sejde skupinka lidí, která řeší podobná témata. Tím je pro nás jednodušší pochopit, co se nám děje a poté to opustit a propustit ze svého těla, tak aby nám bylo dobře. Ke skupinkovým setkání proudí velká podpora. Skupinka se navzájem podpoří. Pomůžeme si vzájemně v sobě navýšit vibrace a společně propustit bolístky, nepochopení, strachy, omezení….

Po přivítání si toto téma rozebereme a najdeme odpověď na to, co se v nás odehrává a co nás omezuje. Ve stavu příjemné relaxace uvolníme a přepíšeme to, co nás omezuje.  Sjednotíme a doplníme svoji energii. Propojíme se plně se svým tělem a přijmeme ho. Každému zvlášť se věnuji osobním dotykem přes oblečení, který je velmi příjemný a účinný k propuštění toho, co nás na naší cestě omezuje. V propojení harmonizace a dotyku získáte možnost opustit vše, co vás omezuje. Působí do hloubky, až do prvopočátku naší cesty.

Harmonizační proces se spouští Vaším přihlášením u mne a zaplacením zálohy nebo celé částky, začíná přípravná fáze na dané téma harmonizace – regulace programů a všeho co Vás omezuje, ovlivňuje. V této fázi si můžete umožnit nahlédnout na vše co vám nedělá dobře. Najít směr toho proč se vám dějí omezení ve vašem životě. V čem si nevěříte a všechny procesy manipulace ať uměle vytvořené nebo odkoukané vzorce z rodiny apod.

V druhé fází při harmonizaci  půjdeme do hloubky. V harmonizačním procesu si umožníte zažit sebe, bez jakéhokoliv omezení manipulačních procesů mysli. Plně se ukotvíte ve svém těle na této krásné zemi. Můžete zde odložit vše co Vás negativně ovlivňuje. Přijmout vše co je zde pro Vás připraveno. Vše je o Vás. Na mimosmyslové úrovni, jste schopni odložit a přijmout mnohé.
 
Po harmonizaci nastává období, které je také velmi silně podpořeno. Záleží na každém, jak nechá energii působit na svůj nový proces po harmonizaci.
Skupinová harmonizace má své kouzlo v tom, že bytosti, které si zavolá toto téma je i nějakým způsobem spojuje. Navzájem si mohou být oporou. Pojďte objevit svoji moudrost a umožnit si poznat svoji skutečnou sílu. Prohloubit své dary a tvořivost.
Skupinová spolutvorba má velkou podporu Z Božství. Vše proudí v harmonii, bez omezení myšlenkových schémat a omezení. Symbióza a porozumění, tvorba v radosti v tomto novém období.
 
Doporučuji nenechávat přihlášení na harmonizaci na poslední chvíli. Můžete se zúčastnit již přípravné fáze před harmonizací, která je velkou podporou pro vlastní harmonizaci. 
 

Posledních 30 minut tříhodinové harmonizace bude prostor pro Vaše osobní dotazy a konzultace. Ptát se můžete i během harmonizačního procesu.

Můžete si přát hojnost i pro své děti.

Vážím si Vaší energie i mé. A proto jsem zvolila formu úhrady harmonizace předem. Aby bylo vše v energetické rovnováze. Kdyby došlo k tomu, že se v daný termín nemůžete sezení účastnit, můžete využít harmonizační propojení na dálku. Harmonizace tak proběhne, jako byste byli na místě.
 

Děkuji za pochopení a respekt k mé práci, životní energii i darům.

Energie výměnou: 1 300,- Kč
 
Přihlášku prosím zasílejte formou SMS nebo na email ivana@znovunalezeni-harmonie.cz

Těším se na společné setkání a spolutvorbu nového začátku.
Iva.