Srdečně Vás zvu na seminář

 
Uvolnění všeho co nám brání žít svobodu svého těla. Aktivace jeho přirozené moudrosti.
Výživa těla.

TERMÍNY

PÁTEK 14. DUBNA 2023  17:00 AŽ 20:00 HOD
YOGA & VISION CENTER  Měříčkova 20, Brno – Řečkovice
 
PÁTEK 14. DUBNA 2023  17:00 AŽ 20:00 HOD
JOGA S LÍDOU, Svárov 936, 755 01 Vsetín
 
SOBOTA 20. KVĚTNA2023  10:30 AŽ 13:30
FIT.me Púchov, Hollého 2, Púchov, Slovensko
 
Vnímáte nerovnováhu v těle? 
Víte, že tělo reaguje na vaše emoční rozpoložení ?
Můžete vnímat na těle tlak nebo nějaké jiné omezení. Rozumíte tomu proč se to děje a co Vám chce vaše tělo říct?
Každé tělo má svoji řeč, umí nám sdělit jakoukoliv nerovnováhu, která se v něm odehrává.
Chcete porozumět řeči svého těla? 
Umět naslouchat jeho vibraci, jedinečné moudrosti?
Zjistit co dělá vašemu tělu radost? 
Zajistit svému tělu rovnováhu, správnou výživu?

V harmonizačním procesu se přenastaví, vše co Vám brání žít svobodu svého těla. Veškerá aktuální omezení, vědomé či nevědomé programy, viditelné či neviditelné na fyzické úrovni těla. Které Vás vedli cestou iluzí klamu – strachu, oběti, vinění, potlačování emocí, nepochopení situací a dějů, nerovnováze uvažování.

V propojení s naší Božskou přirozeností, se ponoříme v plně otevřeném vědomí na úrovni mimosmyslového vnímání do symfonie lásky a porozumění všeho co je v nás a kolem nás. Pojďte se naučit číst v sobě.

Skupinová harmonizace má své kouzlo v tom, že bytosti, které si zavolá toto téma je i nějakým způsobem spojuje. Navzájem si mohou být oporou. Pojďte objevit svoji moudrost a umožnit si poznat svoji skutečnou sílu. Prohloubit své dary a tvořivost.
Skupinová spolutvorba má velkou podporu Z Božství. Vše proudí v harmonii, bez omezení myšlenkových schémat a omezení. Symbióza a porozumění, tvorba v radosti v tomto období novém období.

Harmonizační proces se spouští Vaším přihlášením u mne. Jedná se o proces probíhající na mnoha úrovních a v několika fázích.  

Jeden z mých darů je mé energetické aktivační pole, které je aktivní pro Vás i před harmonizací. Je to příprava na aktuální téma dané harmonizace nebo semináře, které Vás čeká. V této fázi se připravíte na to, že až půjdeme v harmonizaci do hloubky, tak už budete v daném tématu ukotveni. Po harmonizaci nastává období, které je také velmi silně podpořeno. Záleží na každém jak nechá energii působit na svůj nový proces po harmonizaci.
 
Vážím si Vaší energie i mé. A proto jsem zvolila formu úhrady harmonizace předem. Aby bylo vše v energetické rovnováze. Kdyby došlo k tomu, že se v daný termín nemůžete sezení účastnit, můžete využít harmonizační propojení na dálku. Harmonizace tak proběhne, jako byste byli na místě.
 

Děkuji za pochopení a respekt k mé práci, životní energii i darům.

Energie výměnou: 1 200,- Kč
 
Přihlášku prosím zasílejte formou SMS nebo na email ivana@znovunalezeni-harmonie.cz

Těším se na společné setkání a spolutvorbu nového začátku.
Iva.

Místo konání:

YOGA & VISION CENTER  

Měříčkova 20

Brno – Řečkovice