Mé služby

Využití svého daru prostřednictvím harmonizačního proudu Vám mohu poskytnout na dálku nebo v osobním setkání.

Harmonizace se spouští Vašim zadáním tématu u mne, nebo přihlášením na skupinovou harmonizaci. Jedná se o proces probíhající na mnoha úrovních a v několika fázích.

Jeden z mých darů je mé energetické aktivační pole, které je aktivní pro Vás i před harmonizací. Je to příprava na aktuální téma dané harmonizace nebo semináře, které Vás čeká. V této fázi se připravíte na to, že až půjdeme v harmonizaci do hloubky, tak už budete v daném tématu ukotveni. Po harmonizaci nastává období, které je také velmi silně podpořeno. Záleží na každém jak nechá energii působit na svůj nový proces po harmonizaci.
 
Těším se na všechny, kteří si umožní znovunalézt harmonii v sobě i kolem sebe. Na všechny, kteří se podílí v tomto novém období na tvorbě energie Nové země.
S láskou Iva.
 

Individuální osobní harmonizace

Individuální osobní harmonizace v pracovně v Zastávce u Brna nebo v přírodě na Kamenném vrchu v Brně nebo v lesích v blízkosti Újezdu u Brna. Za hezkého počasí moc doporučuji využít léčivou a harmonizační sílu přírody, která celý proces velmi podporuje. Délka 90 minut.

Alča o harmonizaci v přírodě:

Krásný den všem, ráda se podělím o prožitky z harmonizace v přírodě, kterou jsem si opravdu přála. S Ivčou jsme se prošly opravdu krásnou přírodou, pro mě vždy kouzelnou, byly jsme a jsme její součástí. Během celé procházky probíhala také samotná harmonizace. Dělaly jsme i zastávky na dotykovou terapii tak, jak zrovna bylo potřeba a podle toho jaké téma se zrovna vynořilo. To, co jsem si přijela za Ivčou zpracovat si nechám pro sebe, každopádně teď když se znovu nacítím na ty chvíle .. cítím lehkost, volnost a klid :). Moc moc děkuji, mám v blízkosti člověka, který dokáže naslouchat, rozumí mi i bez vysvětlování a má obrovský nadhled, řekla bych i dalekohled :). Moc děkuji Ivi za Tvoje dary :).

Cena 1600,- Kč

Vnesení harmonie do vztahů pomocí přepisu limbického otisku

Přemýšlíte někdy nad tím, proč se vám ve vztazích stále opakují stejné situace, které vás tíží nebo znepokojují? Možná vás ovlivňují hluboce zakořeněné emocionální vzorce, které jste zdědili nebo získali již v raném dětství. Tyto vzorce, neboli limbické otisky, mohou být klíčem k pochopení vašeho vnímání a reakcí ve vztazích.

Představte si, že každá emoční nerovnováha, kterou prožijeme a potlačíme, zanechává v našem těle otisk. Tento otisk pak ovlivňuje, jak vnímáme svět, jaké situace zažíváme a jak na ně reagujeme. Naše chování, naše pocity omezení, strach, pocit bezmoci, boje, manipulace, či odmítání – vše může být ovlivněno těmito skrytými otisky, protože je ze sebe vyzařujeme a tím určité situace přitahujeme.  

Tam kde se vám děje nerovnováha z pocitu omezení, strachu, bez – moci, boje, manipulace, odmítání nebo jiného pocitu, lze vnést rovnováhu. Energetický otisk, který vás vede životem, lze uvolnit a přepsat.

Opakují se vám stejné nebo podobné situace v životě ve vztazích a vy nerozumíte proč se vám to děje?

Chcete tento otisk opravit tak, aby vám bylo dobře? Porozumět proč se vám to děje?

 Společně můžeme tyto vzorce nejen odhalit, ale i přepsat, aby vaše zkušenost byla plnější a abyste mohli žít život, který si přejete.

Může se to týkat jakýchkoli vztahů: partnerských, vztah matka – dcera – syn, vztah otec – dcera – syn, vztahy sourozenecké, přátelské, pracovní…

Délka 90 minut.

Cena 2200,- Kč

Harmonizace pro skorodospěláky a teenagery

Chybí ti harmonie – pohoda ve tvém životě?
Nerozumíš tomu proč se ti to děje?
Ztrácíš se v myšlenkách a neustále se pozoruješ?
Necítíš se dobře ve svém těle? Nevíš proč se ti to děje?
Nevíš proč se ti to děje?
Nic tě nebaví? Nevíš sám/a co se sebou?
Nemá tě kdo vyslechnout?
Něco tě trápí nebo omezuje a neumíš to pojmenovat?
Máš nějaké tajemství, které tě trápí a nemůžeš ho svěřit rodičům a kamarádům?
Rodiče ti nerozumí a nebo jim neumíš popsat to co se ti děje?
Neumíš rozpoznat na co máš talent, v čem se skrývá tvůj dar – potenciál?
Hledáš se a nevěříš si? Jsi často nemocný a nevíš proč utíkáš do nemoci?
 
Ráda tě vyslechnu, můžeš se na mě s důvěrou obrátit s jakoukoliv otázkou a společně na ni najdeme odpověď. Mohu ti ukázat kudy máš jít za svým snem. Pomohu ti vnést energii radosti, nadhledu a harmonii do tvého života.
Chceš poznat sebe a své pravé pocity ?
Jsem tu pro tebe. Pro tuto chvíli.
 
Těším se na naše setkání na živo nejlépe v přírodě nebo online konzultace – povídání přes messenger, Skype či WhatsApp.
 
Jak to probíhá?
Vytvořím ti bezpečné prostředí, tak aby vše co má vliv na tvůj stav tě přestalo omezovat. Tak aby jsi se mohl/a uvolnit a rozpoznat co se ti děje a vše nastavit do rovnováhy.
 
Harmonizační konzultace v přírodě – domluvíme si místo, datum a čas, kde se potkáme. Konzultace trvá 90 minut (případně dle potřeby). Můžeme se posadit nebo jít na procházku.
 
Online harmonizační konzultace – domluvíme si datum a čas, kdy se spojíme. Doba trvání 90 minut.
 
Harmonizační setkání pro skupinky – ve skupince můžete sdílet vzájemně své pocity a podpořit se. Popovídat si a najít kamaráda, který bude pro vás oporou a bezpečím.

Cena 1600,- Kč

Osobní harmonizace ve skupině

Harmonizační sezení při osobním setkání ve skupině na různá témata, která mi aktuálně přicházejí z Božství. Je možné se připojit i na dálku.

Cena 1300,- Kč

Individuální harmonizace na dálku - on-line

Pokud jste časově vytíženi, nebo vám váš zdravotní stav stav neumožňuje fyzické setkání, můžeme využít technologie a spojit se na dálku online.
 
Jak probíhá harmonizační konzultace online ?
Domluvíme si místo a komunikační kanál. Budeme si povídat a během sezení bude probíhat harmonizace. 

Pokud vás tato možnost zaujala a chtěli byste ji využít ozvěte se.

Délka 90 minut.

Cena 1600,- Kč

Dotyková terapie

Dotyková terapie je velkou podporou pro léčení, harmonizování a uzdravení těla i duše. V propojení harmonizace a dotyku získáte možnost opustit vše, co vás omezuje. Působí do hloubky, až do prvopočátku naší cesty. 

Terapie dotykem je moje vlastní metoda: Nacítím – navnímám se na vaše tělo. Dotekem určitých bodů přes oblečení uvolním to, co vás omezuje, blokuje, bolí. Prostřednictvím doteku začne do vašeho těla proudit životodárná energie – samoobnovující péče, která je naší součástí od zrození.

Těšit se můžete na kompletní vědomou a laskavou péči skrze dotek, po které se, když si to umožníte, budete se cítit uvolněně na těle i na duši.

Cena 1600,- Kč

Harmonizace domů a pozemků

Harmonizování domů a pozemků, souznějících s bydlištěm na dálku.

Cena od 2000,- Kč

dle stavu harmonizovaného objektu

Harmonizace a léčení zvířátek

Pořídili jste si do svého života parťáka?
Vnímáte, že je mezi vámi něco, co nedokážete pojmenovat?
Něčeho se bojí, má strach či obavu? Je nemocný?
Nedělá něco s vámi rád? A vy s ním?
Přejete si harmonii do vašeho přátelství?
Má nějaké emoční strádání a chcete mu pomoci? Nerozumíte, proč se mu to děje?
Hledáte a nemůžete to najít?
Má nějaké zdravotní omezení viditelné či neviditelné?
Má on nebo vy málo energie?
Nechutná mu/jí, jí málo nebo naopak hodně?
Je zraněný, nemocný, po operaci apod. ?
Chcete se vyhnout zásahu do jeho i Vašeho fyzického těla?
Chcete se s ním i se sebou umět propojit, rozeznat co se v něm i ve Vás odehrává?
Zjistit příčinu proč se to tak děje?
 
Pomohu Vám ukotvit a prohloubit Váš vztah, tak aby byl v rovnováze.
Umím porozumět tomu, co se ve vás i okolo vás odehrává.
Emočním a mentálním vzorcům, které ovlivňují to jak se vnímáte a cítíte. Zjistím, co vás i ho omezuje. 

Cena 700,- Kč

Harmonizační květové esence a olejíčky

V propojení s Matkou Zemí a v souladu s Božskou zdrojovou energií jsem vytvořila květové esence Znovunalezení harmonie v sobě a kolem sebe. Jsem vděčná za tuto možnost a vážím si jí. 

Rostliny jsou neodmyslitelnými tvůrci harmonie a krásy naší planety.

Bez nich by na zemi nemohli žít lidé ani žádní jiní tvorové. Krása květin nás zve k tomu, abychom se rozpomněli a propojili se s moudrostí Bohyně země. Květiny jsou živé vědomé bytosti, které jsou určeny k rozpoznání našeho přirozeného vědomí. Vědomá bytost jejich pomoc vnímá a žije ji. Tak i vědomě spolutvoří s Matkou Zemí a energií Božství. Naší přirozenou energií.

Květové esence navracejí harmonii lidské energii, která ji ztratila nebo byla přetížena v důsledku stresu, nerovnováhy, bolestných emocí, prudkých změn, negativních myšlenkových forem, nemoci nebo fyzického, emočního či duševního vypětí, které jsou příčinou skoro všech lidských nemocí. Pomáhají také k našemu rozvoji.

Užíváním květových esencí získáte zpět ztracenou emoční rovnováhu a tím můžete předejít nemocem nebo mírnit jejich průběh. Svými vysokými vibracemi zvyšují vibrace těch, co je užívají a navozují klid, bezpečí a harmonii.
 
Květové esence působí na všech úrovních našeho bytí. Otevírají naše vědomí náš přirozený potenciál.
 
Ceny: 
HARMONIZAČNÍ KVĚTOVÁ ESENCE – esence v alkoholu 30 ml  350,- Kč

Kapeme pod jazyk. Počet kapiček podle situace 2-8 / 1 až 2 krát denně.

OLEJÍČEK HARMONIE POHLAZENÍ – esence v bio oleji 30 ml  400,- Kč

Používáme dle intuice 3-6 kapiček 1-2 krát denně.

V nabídce: růže, sladký pomeranč, verbena citronová, karafiát.
 
Pro více informací a objednání mi zavolejte nebo napište.