Srdečně Vás zvu na harmonizační setkání na téma:

 
UMĚNÍ ŽÍT ŽIVOT V RADOSTI A ROVNOVÁZE.
JAK POZVAT HOJNOST DO SVÉHO ŽIVOTA. AKTIVACE HOJNOSTI.

TERMÍN

PÁTEK 20. října 2023  17 – 20 hod

PÁTEK 3. listopadu 2023, 17 – 20 hod

JOGA S LÍDOU, Svárov 936, 755 01 Vsetín
 
NEDĚLE 13. srpna 2023  14:00 AŽ 17:00 HOD
PŘÍRODNÍ PARK BOBRAVA

Na co se můžete těšit :

SEBEROZVOJ HOJNOSTI VE VŠECH SMĚRECH, VE KTERÝCH VNÍMÁTE OMEZENÍ. UVOLNĚNÍ A UZDRAVENÍ VŠEHO, CO VÁM BRÁNÍ ŽÍT ŽIVOT V ROVNOVÁZE. 

 

VHODNÉ PRO TY, KTEŘÍ ZAŽÍVAJÍ NEROVNOVÁHU V NĚKTERÉM Z TĚCHTO TÉMAT: 

Chybí vám partner nebo parťák v životě? Nemáte s kým trávit volné chvíle? 

Nemáte se komu svěřit? S kým sdílet své bolístky a radosti? 

Neumíte si užívat život? Nedovolíte si žít hojnost peněz? 

Cítíte, že vy nerozhodujete o svém životě? Vnímáte proces manipulace ve vašem okolí?

Nemáte práci, která Vás naplňuje? Blokuje vás někdo ve vašem rozvoji? 

Máte svůj sen a neumíte si ho splnit?  

Neznáte svůj směr, nevíte si rady? Točíte se v pomyslném kruhu?  

Máte zablokované nebo potlačené dary, seberozvoj?

Nerozumíte proč se Vám neplní sny? 

Jste nemocní a nerozumíte tomu proč se vám to děje? 

Jste stále pod tlakem a ve stresu?

Jakékoliv omezení lze zharmonizovat do nového začátku. 

Vše můžete napravit, přepsat, dát do pořádku v harmonizačním proudu naší přirozené Božské zdrojové energie. Uzdravit se. Pojďte žít život takový jaký doopravdy je. Bez propisů iluzí a omezení. Pojďte uvolnit veškerá trápení a užít si opravdový život ve kterém je vše v pořádku. Pojďte probudit svoje přednosti. Propojit se s Božstvím v sobě. Staňte se svojí přirozenou moudrostí. Pojďte zavřít všechny dveře, které vás omezují. Začít žit život znovu v klidu, bezpečí. Zažít nový začátek hojnosti ve všem co vás naplňuje.

POJĎTE SE PROBUDIT ZE ŠKAREDÉHO SNU, ZNOVU NALÉZT SEBE, BEZPEČÍ, KLID, VAŠI JEDINEČNOU MOUDROST, HOJNOST VŠEHO CO SI VNITŘNĚ PŘEJETE. BEZ JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ A PŘEKÁŽEK V HLAVĚ.

V propojení s naší Božskou přirozeností, se ponoříme v plně otevřeném vědomí na úrovni mimosmyslového vnímání do symfonie lásky a porozumění všeho co je v nás a kolem nás. Pojďte se naučit číst v sobě.

Skupinová harmonizace má své kouzlo v tom, že bytosti, které si zavolá toto téma je i nějakým způsobem spojuje. Navzájem si mohou být oporou. Pojďte objevit svoji moudrost a umožnit si poznat svoji skutečnou sílu. Prohloubit své dary a tvořivost.
Skupinová spolutvorba má velkou podporu Z Božství. Vše proudí v harmonii, bez omezení myšlenkových schémat a omezení. Symbióza a porozumění, tvorba v radosti v tomto období novém období.

Harmonizační proces se spouští Vaším přihlášením u mne a zaplacením zálohy nebo celé částky, začíná přípravná fáze na dané téma harmonizace – regulace programů a všeho co Vás omezuje, ovlivňuje. V této fázi si můžete umožnit nahlédnout na vše co vám nedělá dobře. Najít směr toho proč se vám dějí omezení ve vašem životě. V čem si nevěříte a všechny procesy manipulace ať uměle vytvořené nebo odkoukané vzorce z rodiny apod.

V druhé fází při harmonizaci  půjdeme do hloubky. V harmonizačním procesu si umožníte zažit sebe, bez jakéhokoliv omezení manipulačních procesů mysli. Plně se ukotvíte ve svém těle na této krásné zemi. Můžete zde odložit vše co Vás negativně ovlivňuje. Přijmout vše co je zde pro Vás připraveno. Vše je o Vás. Na mimosmyslové úrovni, jste schopni odložit a přijmout mnohé.
 
Po harmonizaci nastává období, které je také velmi silně podpořeno. Záleží na každém, jak nechá energii působit na svůj nový proces po harmonizaci.
Doporučuji nenechávat přihlášení na harmonizaci na poslední chvíli. Můžete se zúčastnit již přípravné fáze před harmonizací, která je velkou podporou pro vlastní harmonizaci. 
 

Posledních 30 minut tříhodinové harmonizace bude prostor pro Vaše osobní dotazy a konzultace. Ptát se můžete i během harmonizačního procesu.

Můžete si přát hojnost i pro své děti.

Vážím si Vaší energie i mé. A proto jsem zvolila formu úhrady harmonizace předem. Aby bylo vše v energetické rovnováze. Kdyby došlo k tomu, že se v daný termín nemůžete sezení účastnit, můžete využít harmonizační propojení na dálku. Harmonizace tak proběhne, jako byste byli na místě.
 

Děkuji za pochopení a respekt k mé práci, životní energii i darům.

Energie výměnou: 1 200,- Kč
 
Přihlášku prosím zasílejte formou SMS nebo na email ivana@znovunalezeni-harmonie.cz

Těším se na společné setkání a spolutvorbu nového začátku.
Iva.